Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s tím, že používáme soubory cookie. Více informací. OK
Tip na dárek
Slevy
Bazar
Galerie
FOTOGALERIE3D FOTOGALERIEVIDEOGALERIE
Blog
Rady a tipy
Velkoobchod

Nordik ROE- předladěná srnčí vábnička

Nordik ROE- předladěná srnčí vábnička - PO12 Nordik ROE- předladěná srnčí vábnička
Kategorie: Vábničky Nordik Predator
Cena: 629.00 s DPH
699.00 Kč (-10%)
Kód produktu: PO12
EAN: 7350049400372
Dostupnost: dostupný
Záruční doba: 2 roky(let)
Hodnocení:
ks:
0 0
Parametry produktu
Videa
Tato vábnička je speciálně vyvinuta pro vábení srnců. Je predladná pro všechny čtyři hlavní zvuky, které potřebujete.

NÁVOD NA POUŽITÍ:

Jednoduše přesuňte gumový kroužek mezi dva nejvzdálenější zářezy na vábničce a změníte zvuk. Tato vábnička má zdvojenou zvukovou desku, která se používá pro lepší kontrolu hlasitosti. Čím více zakryjete otvor na spodní straně vábničky palcem, tím bude zvuk méně hlasitý. Střídejte zvuky navázání kontaktu srny se srnčetem, zvuky vzrušené říjné srny či zvuky pokládané srny po několik minut a poté opakujte zhruba po 20-30 minutách na stejném stanovišti.

Zvuky navázání kontaktu srny a srnčete: Umístěte gumový kroužek do prvního (nejvzdálenějšího) zářezu od těla vábničky a vdechujte krátce do vábničky pro zvuky navázání kontaktu. Pro napodobení zvuků vydávaných srnčetem, skousněte zuby vábničku přes gumový kroužek a vydávaný zvuk bude vyšší.

Zvuky vzrušené říjné srny: Kroužek umístěte do druhého zářezu. Dejte zuby do uvolněného prvního zářezu a skousněte membránu k tělu vábničky. Rty při tom položte na gumový kroužek ve druhém zářezu a foukněte. Čím dále skousnete membránu od gumového kroužku, bude zvuk vyšší (mladá srna) a naopak (stará srna).

Zvuk pokládané srny: Postupujte stejným způsobem jako u napodobení zvuků vzrušené říjné srny, ale po fouknutí do vábničky okamžitě uvolněte stisk zubů a rtů. Získáte tak hlas srny, která je právě pokládána srncem tzv. geschreck. Poté střídejte kratší zvuky vzrušené říjné srny s delšími zvuky pokládané srny.

Výrobce: Nordik Gear AB, Švédsko

Vábení vábničkou NORDIK ROE a záběry z našeho filmu od Mikaela Thama. (viz video)

Vábení srnce s Nordik Roe

Vábení srnce s Nordik Roe

Vábení srnce s Nordik Roe

Vábení srnce s Nordik Roe

Přidejte své hodnocení

Ohodnoťte produkt

Přidejte svůj komentář k produktu

Zeptat se na produkt / Mám zájem o předvedení stroje

jméno, příjmení

e-mail

tel. číslo (mobil)

kolik je sedm krát 2?

dotaz